Rezervace

Služby

Využijte prostory naší restaurace pro organizaci vaší soukromé nebo firemní akce. K dispozici je samostatný salonek pro 50 lidí nebo celá restaurace pro 200 lidí.

Svatební hostiny

Prožijte svůj speciální den jenom s úsměvem, my k tomu rádi přispějeme vytvořením dokonalé atmosféry. Zajistíme pro vás všechno, co si budete přát – od vysněných dekorací až po organizaci příjezdu a ubytování svatebních hostů. Samozřejmostí je chutné jídlo, krásný dort a výtečně načepovaná Plzeň.

Svatební hostiny organizujeme v uzavřeném salonku pro 50 lidí nebo v restauraci, která umožní uspořádat i opravdu bohaté hostiny s až 200 hosty. Rádi vám také doporučíme fotografa, kameramana nebo DJe.

Konference, školení

Uspořádejte u nás konferenci, školení, seminář či kurz v prostorách samostatní konferenční místnosti s kapacitou 50 lidí. Pro vaše akce zajistíme také občerstvení na coffee break, servírovaný oběd či večeři nebo studený i teplý raut.

Rodinné oslavy

Užijte si u nás vaši rodinnou oslavu bez starostí. Postaráme se o vyzdobení sálu o kapacitě až 50 lidí, zajistíme veškeré občerstvení i dort pro oslavence. Vám zbývá vychutnat si vychlazený půllitr Plzeňského piva a příjemné chvíle v kruhu nejbližších.

Pro vaši rodinu a blízké zajistíme také důstojnou smuteční hostinu, na které se o vás postará náš profesionální personál.